דף הבית מסחטות מיצים
Dec
17

כל הדברים שאפשר לעשות עם מסחטת מיצים, ואיך לבחור מסחטה מושלמת
17-12-2015

מסחטות מיצים / 0תגובות

הידעתם שסחיטה במסחטות הישנות עלולה לפגום גם בטעם וגם בערכים התזונתיים של הפירות חומרי הגלם האחרים? לכן, מומלץ לעבור למסחטות של העידן החדש, כאלה שיאפשרו לכם ליהנות מטעם הפירות הטבעי ומהערכים התזונתיים שקיוויתם שיהיו מנת חלקכם כשהכנתם את מיץ הפירות או הירקות.

יש לא מעט סוגים של מסחטות שמוצגים באתרי האינטרנט ומהם תוכלו לבחור מסחטת מיצים מומלצת שתענה על הצרכים שלכם. אז איך בוחרים בטוב ביותר? כדי לעזור לכם, הנה כמה טיפים לבחירה מושכלת:

  • בחרו במסחטה שפועלת בטכנולוגיה שסוחטת את הפרי בדרכים שלא יגרמו לאבדן ערכו התזונתי.

  • בחרו מסחטה שיכולה להפיק כמות מיץ גדולה, כך יהיה לכם מכשיר חסכני שמצליח להוציא הרבה מיץ ממעט חומרי גלם.

  • בחרו במסחטה שפועלת בשקט יחסי ונוחה גם לשימושם של ילדים.

מסחטת מיצים קשים תספק לכם ויטמינים טריים מפירות כמו שזיפים, תפוחים, אפרסקים או אגסים; כמו גם מירקות קשים כמו גזר שמבטיח לכם מנת בטא קרוטן. בנוסף, במסחטה כזו אפשר ליצור שילובים מדהימים של פירות-על, כמו גוג’י ברי עם תפוח, או מיץ גזר ותפוח (או בשמו ברחובות ישראל, תפוגזר), הוסיפו קצת מיץ לימון ומים והרי לכם מיץ טעים ומזין.

לא רק מיץ – במסחטה מאפשרת להכין גם רטבים ומסכות לפנים

כן, כן, קראתם נכון. באמצעות המסחטה אפשר להכין גם רוטב לסלט, לפסטה או לקינוח, ויש אפילו כאלה שממליצים גם להכין במסחטה מסכות של חומרים מזינים לעור הפנים. איך? פשוט הכניסו פנימה את חומרי הגלם, מרחו על הפנים ותהנו מהתוצאה.

בעזרת מסחטת פירות תוכלו גם ליהנות ממיץ עשב חיטה

עשב חיטה הוא בעל סגולות מרפאות. הוא מכיל כ-70% כלורופיל שתורם לטיהור מערכת הדם, להשמדת חיידקים, להורדת רמת הסוכר בדם ועוד. בנוסף, עשב החיטה יסייע לריפוי מחלות עור וימנע עששת בשיניים. מינרלים, ויטמינים, אנזימים חשובים וחומצות אמינו – כל אלה מצויים בעשב החיטה. לכן, יש הטוענים שעשב חיטה יכול לסייע לאנטי אייג’ינג, כלומר, לעכב תהליכי הזדקנות ואפילו להאט את קצב ההתפשטות של הגידולים הסרטניים.

כדי ליהנות ממיץ עשב החיטה, כדאי להצטייד במסחטה מתאימה. בדרך כלל מומלץ לבחור במסחטה שתעשה את הפעולה במהירות וביעילות כדי לשמור על איכות המיץ ועל הרכיבים התזונתיים שלו. בנוסף, המהירות תשמור על המיץ מפני התחמצנות או התחממות בתהליך ההכנה.

לחצו כאן לקניית מסחטות מיצים

למעלה